Aktualności

NOKIAN WEATHERPROOF KOMFORT JAZDY PRZEZ CAŁY ROK

NOKIAN WEATHERPROOF KOMFORT JAZDY PRZEZ CAŁY ROK
Dodano: 18/03/2019

Nokian Weatherproof to nowa seria opon wielosezonowych przeznaczonych do samochodów osobowych, SUV i dostawczych, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort jazdy przez cały rok. Nowe opony Nokian Weatherproof łączą w sobie niezawodne bezpieczeństwo jazdy w zimie oraz precyzyjną stabilność, pewne prowadzenie i komfort jazdy w sezonie letnim. Gama opon wielosezonowych Nokian Weatherproof przeznaczona jest dla warunków pogodowych jakie panują w Europie Środkowej oraz dla kierowców, którzy oczekują bezpieczeństwa na błocie pośniegowym i śniegu w zimie, a jednocześnie niezawodnej przyczepności w sezonie letnim.

 

Wszystkie opony z serii Weatherproof  przeznaczone do samochodów osobowych (Nokian Weatherproof), samochodów typu SUV (Nokian Weatherproof SUV) jak i samochodów dostawczych (Nokian Weatherproof C) opatrzone są symbolem śnieżynki (3PMSF), który informuje kierowców, że zostały one oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie. 


Gama rozmiarów:

  • samochody osobowe - Nokian Weatherproof - od 13" do 18", indeksy prędkości T,H,V.
  • samochody SUV - Nokian Weatherproof SUV - od 16" do 18", indeksy prędkości T,H,V.
  • samochody dostawcze - Nokian Weatherproof C - od 14" do 16", ndeksy prędkości N,R,T.
Nowa seria opon Nokian Weatherproof stanowi obszerną gamę produktów na rynku w segmencie opon wielosezonowych. Opony trafią do sprzedaży jesienią 2015 roku.
NOKIAN WEATHERPROOF
NOKIAN WEATHERPROOF C VAN
GAMA OPON NOKIAN WEATHERPROOF
NOKIAN WEATHERPROOF SUV
NOKIAN WEATHERPROOF
NOKIAN WEATHERPROOF
NOKIAN WEATHERPROOF C
NOKIAN WEATHERPROOF
NOKIAN WEATHERPROOF
NOKIAN WEATHERPROOF C CARGO
NOKIAN WEATHERPROOF
NOKIAN WEATHERPROOF
Wstecz