LETNIE

 

NOKIAN zLINE SUV

Przeznaczona do samochodów typu SUV, 4x4 o dużej mocy silnika i sportowym charakterze.

Nokian zLine SUV gwarantuje szybką, precyzyjną i konsekwentną jazdę nawet przy dużych prędkościach. Nowa, koralowo-krzemionkowa struktura bieżnika zastosowana w produkcj opon Nokian zLine SUV, zapewnia niezmienny i niezawodny kontakt z nawierzchnią podczas szybkiej jazdy oraz na ostrych zakrętach. Unikalna technologia ściany bocznej Nokian Aramid Sidewall wykorzystana w produkcji opony gwarantuje niezwykłą wytrzymałość ogumienia. Ściana boczna opony została wyposażona w niezwykle wytrzymałe włókna aramidowe, które wzmacniają ją tak, by była ona bardziej odporna na niespodziewane uderzenia i przebicia. 

   
   
   
   
 

NOKIAN LINE SUV

Przeznaczona do samochodów typu SUV, 4x4 jeżdzących zarówno na drogach piaszczystych jak i utwardzonych. Opony Nokian Line SUV oferują przyjemny komfort jazdy, dobrą funkcjonalność i dużą przyczepność na mokrej nawierzchni. Opony Nokian Line SUV zostały stworzone do samochodów, których kierowcy cenią sobie bezpieczeństwo jazdy, ale jednocześnie lubią sprawdzić moc swojego SUV'a, zarówno w terenie jak i w ruchu miejskim. Unikalna technologia ściany bocznej Nokian Aramid Sidewall wykorzystana w produkcji opony gwarantuje niezwykłą wytrzymałość ogumienia. Ściana boczna opony została wyposażona w niezwykle wytrzymałe włókna aramidowe, które wzmacniają ją tak, by była ona bardziej odporna na niespodziewane uderzenia i przebicia. Opona Nokian Line SUV gwarantuje najwyższy komfort jazdy, bezpieczeństwo, świetną przyczepność na mokrej nawierzchni oraz niezwykłą wytrzymałóśc dzięki technologii ARAMID SIDEWALL.

 

 
   
   
   
   
 

NOKIAN ROTIIVA AT

Przeznaczona do samochodów typu 4WD SUV i Pick-up.

Opona Nokian Rotiiva AT to idealny wybór dla posiadaczy ciężkich samochodów z napędem na 4 koła oraz właścicieli pojazdów typu Pick-up. Opona Nokian Rotiiva AT świetnie sprawdza się zarówno na asfalcie, żwirze oraz doskonale radzi sobie w lżejszym terenie off-roadowym. Wyjątkowy wzór bieżnika zapewnia wysoki poziom samo-oczyszczania i stabilną jazdę w różnych warunkach pogodowych w sezonie letnim. Wytrzymała struktura bieżnika oraz odporna na przebicia mieszanka gumy zapewnia ogumieniu wyjatkową wytrzymałość na przebicie, przecięcie orez inne uszkodzenia. Opony Nokian Rotiiva AT to niezawodna wytrzymałość.

 

 
   
   
   
   
 

NOKIAN ROTIIVA HT

NOKIAN Rotiiva HT została opracowana z myślą o ciężkich pojazdach typu 4WD i pickupach. Wszechstronna letnia opona Nokian Rotiiva HT bez wątpienia oprze się obciążeniom, jakim będzie poddawana na różnych nawierzchniach. Ten specjalny typ ogumienia zapewnia niezwykle wygodna jazdę i przyczepność na drogach asfaltowych, jak i żwirowych. Gumowa mieszanka jest bardzo odporna na zużycie oraz przebicia i gwarantuje niezwykłą wytrzymałość.