Adres
92-701 Łódź, Lipiny 72B
Telefon
+48 600 833 170
E-mail
opony@rotej.pl
MenuMenu

SUV/ 4x4

 • NOKIAN WR SUV 4
  NOKIAN WR SUV 4

  NOKIAN WR SUV 4 to opona zimowa zaprojektowana z myślą o kierowcach samochodów typu SUV i crossover. Nowoczesna mieszanka gumowa, specjalnie zaprojektowany bieżnik oraz technologia aramidowej ściany bocznej sprawia, że opony zimowe Nokian WR SUV 4 doskonale radzą sobie w zmiennych warunkach pogodowych panujących zimą na drogach Europy Środkowej.

  Szczegóły
 • NOKIAN WR SUV 3
  NOKIAN WR SUV 3

  NOKIAN WR SUV 3 to opona zimowa przeznaczona do samochodów typu SUV i 4x4 zapewniająca komfortową i zrównoważoną jazdę w sezonie zimowym. Innowacyjna technologia Nokian Aramid Sidewalls – technologia aramidowej ściany bocznej sprawia, że opony zimowe Nokian WR SUV 3 są bardziej bezpieczne i wytrzymałe. 

  Szczegóły
 • NOKIAN WEATHERPROOF SUV
  NOKIAN WEATHERPROOF SUV

  NOKIAN WEATHERPROOF SUV opony całoroczne przeznaczone do samochodów SUV. Opony gwarantują bezpieczeństwo na śniegubłocie pośniegowym oraz stabilnąprecyzyjna jazdę na mokrej i suchej nawierzchni. Opony całoroczne Nokian Weatherproof SUV zapewniają wysokie osiągi i komfortową jazdę przez cały rok.

  Szczegóły
 • NOKIAN ZLINE SUV
  NOKIAN ZLINE SUV

  NOKIAN ZLINE SUV to opona letnia przeznaczona do samochodów typu SUV o sportowym charakterze. Opony oferują precyzyjne i pewne prowadzenie, przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni oraz wytrzymałość dzięki technologii Aramidowej ściany bocznej. Jazda na oponach letnich Nokian zLine SUV zapewnia bezpieczeństwo i radość z jazdy przy dużych prędkościach.

  Szczegóły
 • NOKIAN LINE SUV
  NOKIAN LINE SUV

  NOKIAN LINE SUV opona letnia zapewniająca doskonałą przyczepność, kontrolowaną jazdę, znakomitą przyczepność oraz wytrzymałość dzięki opatentowanej technologii Nokian Aramid Sidewalls. Przeznaczona do małych i średnich samochodów typu SUV. Jazda na oponach letnich Nokian Line SUV gwarantuje bezpieczeństwo i komfort.

  Szczegóły
 • NOKIAN ROCKPROOF
  NOKIAN ROCKPROOF

  NOKIAN ROCKPROOF ekstremalnie wytrzymała, solidna oraz niezwykle odporna na uszkodzenia i przebicia opona przeznaczona do lekkich samochodów ciężarowych, SUV i pickup. Opony Nokian Rockproof gwarantują bezpieczną i pewną jazdę po lasach, kopalniach czy kamieniołomach. To opona stworzona dla wymagających kierowców poruszających się w trudnym terenie.

  Szczegóły