Adres
92-701 Łódź, Lipiny 72B
Telefon
+48 600 833 170
E-mail
opony@rotej.pl
MenuMenu

Samochody osobowe

 • NOKIAN WR SNOWPROOF
  NOKIAN WR SNOWPROOF

  Nokian WR Snowproof to opony zimowe klasy premium przeznaczone do samochodów osobowych. Opony zapewniają przewidywalną, zrównoważoną jazdę oraz gwarantują bezpieczeństwo i znakomitą przyczepność w każdych warunkach. Opatentowane technologie gwarantują niskie opory toczenia i wpływają na oszczędność w zużyciu paliwa. 

  Szczegóły
 • NOKIAN WR D4
  NOKIAN WR D4

  Nokian WR D4 opona zimowa przeznaczona do samochodów osobowych klasy średniej.  Gwarantują doskonałą przyczepność, kontrolę i stabilność prowadzenia na śniegu, mokrej nawierzchni i błocie pośniegowym. Dzięki oponie zimowej Nokian WR D4 możesz zapomnieć o prognozie pogody.

  Szczegóły
 • NOKIAN WR A4
  NOKIAN WR A4
  Nokian WR A4 opona zimowa przeznaczona do samochodów osobowych o dużych osiągach. 
  Zapewniają sportową jazdę, bezpieczeństwo, stabilność prowadzenia, doskonałe właściwości jezdne i niezawodną przyczepność w zmiennych warunkach pogodowych panujących zimą.
  Szczegóły
 • NOKIAN WEATHERPROOF
  NOKIAN WEATHERPROOF

  Nokian Weatheproof opona całoroczna przeznaczona do samochodów osobowych zapewniająca pewną i bezpieczną jazdę przez cały rok. Nowoczesne technologie i specjalna mieszanka gumowa gwarantują precyzję i komfort prowadzenia przez wszystkie pory roku. Opony Nokian Weatherproof to opony na każdą pogodę!.

  Szczegóły
 • NOKIAN WETPROOF
  NOKIAN WETPROOF

  Nokian Wetproof opony letnie zaprojektowane do samochodów osobowych poruszających się po drogach Europy Środkowej. Gwarantują doskonałe parametry hamowania na mokrej drodze zmniejszając zjawisko aquaplaningu oraz stabilność i precyzję prowadzenia na suchej nawierzchni.

  Szczegóły
 • NOKIAN POWERPROOF
  NOKIAN POWERPROOF

  Nokian Powerproof to nowa propozycja opon letnich przeznaczonych do samochodów osobowych klasy wyższej. Opony zapewniają stabilność, precyzję prowadzenia, bezpieczeństwo w trakcie jazdy i podczas hamowania. Nokian Powerproof gwarantują znakomite osiągi i komfort jazdy.

  Szczegóły
 • NOKIAN eLINE 2
  NOKIAN eLINE 2

  Nokian eLINE 2 to zaawansowana technologicznie opona letnia przeznaczona do samochodów osobowych w klasie AA. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewnia najlepsze osiągi i bezpieczeństwo jazdy w zmiennych warunkach pogodowych.

  Szczegóły
 • NOKIAN ILINE
  NOKIAN ILINE

  Nokian iLine to opona letnia przeznaczona do małych i średniej wielkości samochodów osobowych. Zapewnia stabilną, bezpieczną i cichą jazdę oraz gwarantuje efektywność paliwową przekładającą się na ekonomiczną jazdę w zmiennych warunkach pogodowych wiosną, latem i wczesną jesienią.

  Szczegóły