ZIMOWE

OPONY ZIMOWE:

 
       ..........

 

 

Przeznaczona do samochódów osobowych, klasy średniej i wyższej.

Nokian WR D4 to opony zimowe fińskiego producenta idealnie dopasowane do zmiennych warunków pogodowych występujących w Centralnej Europie, które będą dostępne w sprzedaży od jesieni 2015 roku.

Unikalna technologia i innowacje wprowadzone przez fińskiego producenta pozwalają na bezpieczną i zrównoważoną jazdę na mokrych i zaśnieżonych drogach. Nokian WR D4 jest pierwszą na świecie oponą zimową kasy Premium przeznaczoną  do samochodów osobowych, z klasą A przyczepności na mokrej nawierzchni. Opony Nokian WR D4 będą dostępne w  rozmiarach od 14 do 20 cali, w indeksach prędkości od Q (160 km / h) do W (270 km / h).                                                                

 

 
     

 

 

 

Przeznaczona do małych i średnich samochodów osobowych.

Nokian WR D3  stanowi idealny wybór dla kierowców małych i średnich rodzinnych samochodów osobowych, ceniącycyh sobie ekonomiczną i bezpieczną jazdę w zmieniających się warunkach pogodowych charakterystycznych dla Europy Środkowej. Nokian WR D3 to wielokrotny zwycięzca testów opon zimowych. Konstrukcja bieżnika opony Nokian WR D3 minimalizuje ryzyko powstawania zjawiska aquaplaningu na błocie pośniegowym, co gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i stabilość jazdy.

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

                                                                                                 

 

Przeznaczona do samochodów osobowych o dużej mocy silnika i wysokich osiągach.

 NOKIAN WR A4 zaprojektowane pod kątem zmiennych, zimowych warunków występujących w Polsce. Nowe sportowe opony Nokian WR A4 łączą doskonałe właściwości jezdne z niezawodną przyczepnością zimą. Lamelka Functional Performance Siping i mieszanka gumy Performance Traction Silica to tylko podstawa, na której budowane są innowacje zastosowane w tych niezrównanych oponach zimowych przeznaczonych do jazdy zimą i w szybko zmieniających się temperaturach występujących w Polsce. Zapewniają one doskonałą stabilność w czasie burz śnieżnych, na błocie pośniegowym, w ulewnym deszczu i suchym asfalcie, który zachęca do szybkiej jazdy. Inspirowana naturą lamela Centipede Siping umieszczona na środkowym żebrze to innowacja wprowadzona przez firmę Nokian Tyres zapewniająca zimą dodatkową przyczepność. Postrzępione, przypominające stonogę lamele 3D wczepiają się w nawierzchnię, maksymalizując stabilność prowadzenia i przyczepność na śniegu. Te najwyższej klasy opony zimowe do samochodów o dużych osiągach są dostępne w rozmiarach od 16 do 21 cali i z indeksem prędkości od H (210 km/godz.) aż do W (270 km/godz.).