Adres
92-701 Łódź, Lipiny 72B
Telefon
+48 600 833 170
E-mail
opony@rotej.pl
MenuMenu
Aktualności
15/05
2019

NOWOŚĆ!! NOKIAN WR SNOWPROOF - MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO ZIMĄ.

Nokian WR Snowproof to opony zimowe klasy premium przeznaczone do samochodów osobowych. Opony zapewniają przewidywalną, zrównoważoną jazdę oraz gwarantują bezpieczeństwo i znakomitą przyczepność w każdych warunkach. Opatentowane technologie gwarantują niskie opory toczenia i wpływają na oszczędność w zużyciu paliwa. 

NOWOŚĆ!! NOKIAN WR SNOWPROOF - MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO ZIMĄ.

Opony zimowe Nokian WR Snowproof zostały zaprojektowane pod kątem zmiennych warunków pogodowych panujących zimą na drogach Europy Środkowej. Nowoczesne technologie i innowacje  wykorzystane przy projektowaniu opon zimowych Nokian WR Snowproof zapewniają doskonałą przyczepność, bezpieczeństwo oraz pewne prowadzenie podczas opadu śniegu i deszczu oraz na błocie pośniegowym. Jazda na oponach zimowych Nokian Snowproof jest cicha, komfortowa i ekologiczna. 

Innowacyjna technologia Alpine Sense Grip to połączenie specjalnej konstrukcji bieżnika i mieszanki gumowej Alpine Grip. Nowoczesna, przełomowa mieszanka Alpine Grip łącząca w nowy sposób naturalny kauczuk, krzemionkę i funkcjonale polimery zapewnia doskonałe parametry jezdne w dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych oraz gwarantuje niskie opory toczenia i komfort podczas jazdy.

Czytaj więcej

 

Wstecz