Adres
92-701 Łódź, Lipiny 72B
Telefon
+48 600 833 170
E-mail
opony@rotej.pl
MenuMenu
NOKIAN ROCKPROOF

NOKIAN ROCKPROOF

Opony Nokian Rockproof zostały zaprojektowane dla miłośników jazdy off road. Opona gwarantuje bezproblemową jazdę w wymagającym i ciężkim terenie.

Dzięki użytej specjalnej mieszance gumowej opony Nokian Rockproof charakteryzują się najwyższą jakością oraz niesamowitą wytrzymałością na uszkodzenia, o które nietrudno w ekstremalnych warunkach. Nowatorska mieszanka gumowa Nokian Rockproof Hybrid sprawdzona w przemyśle górniczym zapewnia trwałość i niezwykłą odporność na rozcięcia i uszkodzenia. 

Dodatkowo nowatorska technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Aramid Sidewalls gwarantuje ochronę przed przebiciem bądź rozcięciem boku opony. Włókna aramidowe to materiał wykorzystywany w przemyśle wojskowym i lotniczym. Wykorzystanie obu rozwiązań oraz wzmocnienie górnej części ściany bocznej zapewnia ekstremalną wytrzymałość opon Nokian Rockproof.

Agresywna rzeźba bieżnika bardzo dobrze radzi sobie w nieutwardzonym terenie. Specjalnie zaprojektowane wypychacze kamieni znajdujące się na dnie bloków bieżnika nie pozwalają na wbijanie i przyczepianie się ostrych kamieni do powierzchni opony. Wypychacze gwarantują dodatkową ochronę bieżnika przed zniszczeniem

Podstawowe informacje

PRZEZNACZENIE:
LEKKIE CIĘŻARÓWKI, SUV, PICKUP
SEZON:
LETNIE
ROZMIARY:
16, 17 i 20 Cali
INDEKSY PRĘDKOŚCI:
Q=160 km/h
TECHNOLOGIE:
NOKIAN ARAMID SIDEWALLS

Zapytaj o produkt
NOKIAN ROCKPROOF

Akceptacja RODO...

TECHNOLOGIA ARAMIDOWEJ ŚCIANY BOCZNEJ