Adres
92-701 Łódź, Lipiny 72B
Telefon
+48 600 833 170
E-mail
opony@rotej.pl
MenuMenu
NOKIAN WEATHERPROOF C

NOKIAN WEATHERPROOF C

Opony całoroczne Nokian WEATHERPROOF C występują w 3 różnych bieżnikach w zależności od rozmiaru opony.

 

NOKIAN WEATHERPROOF C (CARGO) 

KUP TEN PRODUKT

NOKIAN WEATHERPROOF C (VAN)       

KUP TEN PRODUKT

NOKIAN WEATHERPROOF C                   

KUP TEN PRODUKT


Opony całoroczne Nokian Weatherproof C zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować kierowcom półciężarówek i samochodów dostawczych komfort jazdy oraz wytrzymałość przy dużym obciążeniu. Specjalna mieszanka gumowa w oponach całorocznych Nokian Weatheproof C przystosowuje się do zmian temperatur występujących w ciągu roku. Zapewniają bezpieczeństwo zimą i precyzję prowadzenia w lecie.

Specjalna, mocna konstrukcja pasa wzmacnia wytrzymałość opony w trudnych warunkach.

Symetryczny kierunkowy wzór bieżnika w kształcie strzały zastosowany w oponie Nokian Weatheproof C Cargo zapewnia doskonałą przyczepność na błocie pośniegowym oraz na suchej i mokrej nawierzchni latem.

Asymetryczny wzór bieżnika w oponach Nokian Weatherproof C Van gwarantuje bezpieczną, komfortową i stabilną jazdę w zmiennych warunkach przez cały rok.

Technologia aramidowej ściany bocznej wykorzystana w konstrukcji opon całorocznych Nokian Weatherproof C zapobiega uszkodzeniu opony. Supermocne krótkie włókna aramidowe wykorzystywane w przemyśle militarnym i lotniczym wzmacniają bok opony i chronią go przed uszkodzeniem i  przecięciem.

Opony Nokian Weatheproof C oznaczone symbolem płatka śniegu na tle trzech szczytów śniegu (3PMSF - Three Peak Mountain Snow Flake) posiadają homologację opon zimowych

 

Wskaźnik zużycia bieżnika (DSI) oznaczony cyframi od 8 do 4 mm informuje kierowcę o stopniu zużycia opony. Cyfry znikają wraz ze ścieraniem się gumy z powierzchni bieżnika. Opatentowane przez firmę Nokian rozwiązanie ma wpływać na poprawę bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

Podstawowe informacje

PRZEZNACZENIE:
SAMOCHODY DOSTAWCZE
SEZON:
CAŁOROCZNE
ROZMIARY:
14-16 Cali
INDEKSY PRĘDKOŚCI:
R=170 km/h, T=190 km/h
TECHNOLOGIE:
NOKIAN ARAMID SIDEWALLS

Zapytaj o produkt
NOKIAN WEATHERPROOF C

Akceptacja RODO...
NOKIAN WEATHERPROOF C (CARGO)
NOKIAN WEATHERPROOF C (VAN)
NOKIAN WEATHERPROOF C

TECHNOLOGIA ARAMIDOWEJ ŚCIANY BOCZNEJ